Hakkımızda

Biga.net, Çanakkale’nin Biga ilçesinde yer alan bir yerel portal sitesidir. Sitemizde Biga ilçesi ve çevresindeki haberler, etkinlikler, spor, kültür ve sanat gibi konular hakkında güncel bilgiler sunulmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir bir ilçe portalı olmayı hedeflemekteyiz. Sitemizde yer alan tüm bilgiler, doğru ve güncel olması için titizlikle incelenmektedir. Ayrıca, sitemizde yer alan yorumlar da moderatörlerimiz tarafından düzenli olarak takip edilmektedir.

Web sitemiz kullanıcıların sitemizi daha iyi anlaması ve kullanması için kolay ve kullanışlı bir arayüz sunmaktadır. Sitemizde yer alan tüm içerikler, kullanıcıların talepleri ve sosyal hayat doğrultusunda düzenli olarak güncellenmektedir.

Sitemizde kullanıcıların gizliliğine saygı duyulmaktadır. Sitemizde topladığımız kişisel bilgiler, Gizlilik Politikamızda belirtilen koşullar dahilinde kullanılmaktadır.

Sitemiz Çanakkale’nin Biga ilçesi ve çevresindeki haberleri takip etmek isteyenler , Biga hakkında çeşitli bilgiler edinmek isteyenler için kaliteli ve güvenilir bir haber kaynağıdır.

Bültene Abone OL

Ücretsiz bültene abone olarak, Biga ile alakalı son güncellemelerden anında haberdar olun.